**** Hotel Dům U Červeného Lva ubytování Praha 1

Hotel Praha 1 Dům U Červeného Lva Hotel Dům U Červeného lva v Praze
Ubytování Hotel Dům U Červeného lva Praha : Krásný a romantický hotel v nejmalebnější části Prahy - na Malé Straně. Tento historický měšťanský dům je situován v historickém centrum Prahy přímo na "Královské cestě", která vede k Pražskému hradu. Pokoje jsou upraveny pro relaxaci a spokojenost hostů. V hotelu se nachází restaurace, která nabízí českou i vegetariánskou kuchyni.

Praha Hotel Dům U Červeného lva ubytování :
Hotel má k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Dále je možné využít nabídky apartmánů s dvěmi oddělenými ložnicemi, sprchou i vanou. Většina pokojů byla přepychově vybavena v duchu prvotřídních standardů a nabízí impozantní, ale přitom domáckou atmosféru pro Váš odpočinek. Hotelové pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, mini-barem, trezorem, fénem, TV/SAT, telefonem. Kapacita: 10x double, 1x apartmá. Maximální počet hostů: 23. Jemné a zajímavé kombinace barev, kvalita materiálů a vybraný nábytek jen umocňují charakter pokojů. Možnost přistýlky.

Hotel Dům U Červeného lva ubytování Praha Restaurace :
V hotelu se nachází restaurace, otevřená od 7:00 do 22:00 hodin, s kapacitou 25 lidí. Zde je v nabídce nejen česká a mezinárodní kuchyně, ale i vegetariánská jídla. V restauraci je zároveň možné zajistit svatební hostinu, party nebo jinou oslavu. Čepuje se zde tradiční plzeňské pivo. Snídaně je formou teplého bufetu podávána v restauraci od 7:00 do 10:00.

Dům U Červeného lva ubytování hotel Praha služby :
Recepce, která je otevřená nepřetržitě, nabízí spoustu služeb jako zajištění vstupenek na koncerty, divadla, objedná klientům taxi nebo průvodce po památkách. Zároveń prodává nápoje, drobné suvenýry nebo pohlednice. Nahlédnout na internet je možné na recepci, případné delší používání je zajištěno v hotelu Zlatá Hvězda naproti. Dětská postýlka je k dispozici za poplatek. Hotel akceptuje platbu kartou. Parkování je možné v nedalekých hotelech Hoffmeister nebo Pyrami
Hotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva -  je k dispozici letní terasaHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - disponuje restauracíHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - disponuje vinárnouHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 1 Dům U Červeného Lva - na pokojích je telefon